Każdy dzień, Zwykły dzień...

...zostawia ślad wspomnienia...


#16 2009-03-31 17:49:31

~Annie

Administratorka

13291532
Skąd: Czernikowo
Zarejestrowany: 2009-03-08
Posty: 811
Punktów :   
WWW

Re: Sporty i te takie inne.

Wy to macie fajnie. My się musimy z Lesiem męczyć lub jak to KTOŚ powiedział Leśnią =) Takie są nuuudy. Ja byłam parę razy na kółku u Ałtyna no i było boosko, a przy okazji parę piąteczek i szósteczek się załapało   A teraz to co? Ostatnio dostałam dwuję z wyrażeń algebraicznych... a jutro dostanę jedynkę z równań(na 100%, bo widziałam wyniki, a moje są całkowicie inne)


Life is brutal and full of zasadzkas and czasem kopas w dupas, bo na każdym kroku czai się danger
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
We live as we dream

Offline

 

#17 2009-03-31 18:50:53

Mike-L

Oswojony kiciak

9270730
Skąd: Czernikowo
Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 89
Punktów :   
WWW

Re: Sporty i te takie inne.

~Annie napisał:

Wy to macie fajnie. My się musimy z Lesiem męczyć lub jak to KTOŚ powiedział Leśnią =) Takie są nuuudy. Ja byłam parę razy na kółku u Ałtyna no i było boosko, a przy okazji parę piąteczek i szósteczek się załapało   A teraz to co? Ostatnio dostałam dwuję z wyrażeń algebraicznych... a jutro dostanę jedynkę z równań(na 100%, bo widziałam wyniki, a moje są całkowicie inne)

No ba.., uczyć się, a nie na forum pisać!
Moja domena nie różni się zbytnio - Grać, a nie się uczyć! ;]
Cóż..., nie jesteś sama, my (przedstawiciele I"A" na forum) też orłami z matmy nie jesteśmy.
Pozdrawiam.


"Screw you guys, I`m going home..."
Pamiętaj, że moje posty są pisane zwykle na pół serio - nie traktuj ich poważnie. Pamiętaj też, że jeśli piszę głupoty - wtedy są one napisane serio.

Offline

 

#18 2009-03-31 19:52:40

Twilight

Prawie nałogowiec

status maddzix
8118036
Call me!
Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 372
Punktów :   

Re: Sporty i te takie inne.

Mike-L napisał:

Hm..., mówiąc tak, narażasz się na moje nieprzyjemne słowa .
Życie nie jest po to, by mówić, że jest bez sensu.
[...]
Sorry za naskok, ale nienawidzę użalania się nad sobą i swoim życiem, kiedy ma się prawie wszystko, o czym normalny człowiek może marzyć.
Co do tego naskoku - nie przeszkadzał mi on, ale to kto go wypowiadał - już tak . I nie w tym sensie, że był on dość..."mięsny", ale w tym, że mówiłaś to ty, osoba, która słucha metalu.

Cóż, racja. Mój błąd. ;] Źle oddałam swoje uczucia. Moje życie niej jest bez sensu, oczywiście że nie. Chodziło mi o to, że mam pewne drobne (?) problemy które jednak potrafią od czasu do czasu (np. dzisiaj) wprawić mnie w żałosny nastrój i wtedy mam ochotę nie wychodzić nigdzie, tylko zostać w domu i słuchać muzyki.
PS. to nie jest użalanie się nad sobą. każdy ma prawo do gorszych dni. nawet ktoś, kto 'ma prawie wszystko'. tak, mam prawie wszystko i cieszę sie z tego. a te problemy czasem po prostu musze odreagować bo zeświruję.


`when you got big dreams
dont listen to what nobody say...

---
na twardoskiego szusować.xd  : D

Offline

 

#19 2009-03-31 22:02:12

~Annie

Administratorka

13291532
Skąd: Czernikowo
Zarejestrowany: 2009-03-08
Posty: 811
Punktów :   
WWW

Re: Sporty i te takie inne.

Zgadzam się z powyższym postem. Ja myślę, że żadne życie nie jest bez sensu, chyba, ze naprawdę, ktoś ma takie wieeelkie problemy, że nie nadąża i jego życie zamienia się w ruinę. Ja się cieszę swoim życiem i innego bym nie chciała, choć czasami mam ochote uciec z tego świata, ale tylko na chwilkę...


Life is brutal and full of zasadzkas and czasem kopas w dupas, bo na każdym kroku czai się danger
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
We live as we dream

Offline

 

#20 2009-04-02 17:23:38

kora13

Troszkę siedzi przed kompem

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 221
Punktów :   

Re: Sporty i te takie inne.


Flay on the wall

Offline

 

#21 2009-04-08 21:31:43

Grusia

Coś nie tego idzie...

7540287
Call me!
Zarejestrowany: 2009-03-10
Posty: 53
Punktów :   

Re: Sporty i te takie inne.

dobra jak zwykle jestem nie w temacie...kurczęę brakuje mi czasu żeby z wami pisać

Offline

 

#22 2009-04-17 21:22:51

kora13

Troszkę siedzi przed kompem

Zarejestrowany: 2009-03-09
Posty: 221
Punktów :   

Re: Sporty i te takie inne.

mi trochę też ale jakoś to nadrabiaM


Flay on the wall

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hbh.pun.pl www.mroczni-herosi.pun.pl www.laurowa.pun.pl www.nindoofshinobi.pun.pl www.gorakalwariasociety.pun.pl